Találkozó nők litvánia, Kézilabda: Litvánia ellen kezdi meg az Eb-selejtezőt a női válogatott

Szövetségi kapitány: Karolis Kaladinskas Az eredmény alakulása.

időkép szeged

Túl sok pozíciót hagytunk ellenőrzés nélkül védekezésben. Sokáig nem találtuk a megfelelő tempót, de végül meglett, nagy különbséggel nyertünk — javulnunk kell azonban az olaszok elleni vasárnapi meccsig. Karolis Kaladinskas: — Két roppant ellentétes félidőt produkáltunk.

Az elsőben nagyon jók voltunk, viszont a másodikban elveszítettük a fonalat, rengeteg hibát követtünk el.

Fiatal játékosok alkotják a csapatot, a jövő válogatottját építjük. Még vissza kell néznem a mérkőzést, hogy eldöntsem, jó-e az eredmény. A csoport másik mérkőzésén: Montenegró—Olaszország 41—17 20—9 Az érdi mérkőzés előtt kisfilmmel emlékeztek a szervezők kollégánkra, Simon Józsefre, a Nemzeti Sport kézilabda-szakírójára, aki 64 éves korában autóbalesetben vesztette életét.

A mérkőzés előtt elhunyt kollégánkra, Simon Józsefre emlékeztek Fotó: Találkozó nők litvánia Attila Az első percekben nem a kézilabda nagykönyvébe írtak arany tintával a csapatok, sok volt a pontatlanság és a szabálytalanság, no meg utóbbiak következtében a hétméteres is, az első öt találatból négy büntetőből esett. Az első magyar akciógólra — Lukács Viktória szerezte — közel nyolc percet kellett várnia az érdi közönségnek.

A magyar válogatott 4—3-nál vezetett először, de nem sokáig, mert a Greta Kavaliauskaite és Brigita Ivanauskaite találatai által hajtott litvánok fordítottak, és 9—7-re elhúztak, időközben 6—7-nél egy időkérést is kiprovokálva Kim Rasmussenből. Szerencsére a félidő vége már jobban sikerült a magyar válogatottnak: egy 9—3-as sorozattal és több lerohanásgóllal sikerült átvenni az irányítást, így a szünetben viszonylag biztos, 16—es hazai előnyt mutatott az eredményjelző.

Mondjuk, Rasmussen aligha bánta volna, ha csapata olajozottabban játszik. A félidőben sportági legendákat köszöntettek kerek születésnapjukon: Kökény Beatrixet 50Kovács Lászlót 80no meg a korábbi sikerkapitány Laurencz Lászlót A második félidő magyar kiállítással, Tomori-bombagóllal és Klujber-villanásokkal kezdődött, így aztán hamarosan már 20—13 volt az eredményjelzőn, kezdett eldőlni a találkozó nők litvánia.

A magyar válogatott védekezése összeállt, ennek lerohanások sora lett találkozó nők litvánia eredménye, Schatzl Nadine pedig valósággal ficánkolt — 23—nál számolhatott a közönség először közte tízig.

A hajrára így természetesen már nem maradt semmi izgalom: a magyar válogatott szép villanásokkal szórakoztatta szurkolóit, Bíró Blanka két hetes hárításával dobta fel még jobban a hangulatot, állandósult a tízgólos vagy afölötti különbség.

Magyarország-Litvánia női kézilabda Eb-selejtező

Megpróbálunk egy kínai figurát elsütni, de csak a fele sikerült. Találkozó nők litvánia megint, ő is 9 gólos, hiba nélkül, 33—19! Az is szép! Sikerül füttyszót kiváltani a csarnokban, mert a román bírók adnak egy sárga lapot Kim Rasmussennek, aki nem érti, és nem is boldog.

Klivinyi megy ki 2 percre. Janurik egyszer, Janurik kétszer! Előbb átlövést, aztán szélről elengedett lövést véd! Jön a lerohanás, Lukács, be a szélről a rövidbe!

Női U16: kiütéses győzelem Litvánia ellen

Tóth Gabriella kezét kell jegelni. Kovacsics mér el nagyon egy lövést.

• Döcögős kezdés után fölényes magyar siker Litvánia ellen - NSO
  • Társkereső izlandi nő
  • Élőben a nők Litvánia elleni Európa-bajnoki selejtezője
  • A Schumi Dorottya vezette magyar csapatból többen tagjai voltak annak az Ues együttesnek, amely ősszel veretlenül harcolta ki a továbbjutást Eb-selejtező csoportjából, tavasszal pedig egészen az utolsó mérkőzésig harcban állt az Eb-részvételért a szerbiai elitkörben.
  • Litvánia | gergelyair.hu
  • Index - Külföld - Litvánia kifogyott a pengésdrótból
  • U16 férfi - Női U kiütéses győzelem Litvánia ellen

Eladott magyar labda pont indultunk volnaLubyte fordul, 29— Jó, Kavaliauskaite nem felejtett el gólt lőni, 29—18, a 9. Bíró Blanka indít, Márton Gréta gólt lő, 29—17! Hámori ad egy remek passzt a szélre, Lukács köszöni, belövi a ziccert, 28—17!

Szívszaggató izgalmak, parádés magyar kosárgyőzelem Litvániában

Litván hetes, kiállítás is, Tóvizi megy le. Nem érti, s találkozó nők litvánia véletlenül, mert nem ő volt a hibás. Repeckaite szépít, 27— Tóth Gabriella lazán átemeli a kapust hétméteresből, az eddigi legnagyobb különbség, 27—16! Közte 10, Tóth Gabriella erőszakos egyéni akciója után, 26— Az se csúnya, sőt, szép! Tóvizi is beállóból, 25— Klujberé a gólpassz.

Új litván gólszerző, Repeckaite lövi beállóból, 24— Szabó Laura keménykedik, 2 perc ez is. Litván hetes. Rinkeviciute kapott egy 2 perces büntetést is. Megint Ivanauskaite, 23— Ő is jól játszik.

Ivanauskaite, 23— Schatzl ível az üres kapuba! A közönség elszámol tízig, jó hangosan. Egyetlen párt regensburg ma pedig megint kiáll 2 percre.

Nem használt: megint magyar labdaszerzés és lerohanás, Schatzl, 22—13! Litván kapufa, fordul a magyar csapat, Schatzl, 21—13!

• Szívszaggató izgalmak, parádés magyar kosárgyőzelem Litvániában
  • Kedvezmény szlovákia
  • Kézilabda: Litvánia ellen kezdi meg az Eb-selejtezőt a női válogatott - SportFaktor
  • Szívszaggató izgalmak, parádés magyar kosárgyőzelem Litvániában Lantos Gábor
  • Elindult a jegyértékesítés a Magyarország-Litvánia vb-selejtezőre - MKOSZ

Ivanauskaite ziccerét védi! Tomori remek gólpasszal valósággal gólt lövet Klujberrel, 20—13! Kniubaite bokája megsérül. Klujber keze villan, a 6.

1. Társkereső zerbst
  2. Ingyenes helyszíni társkereső
  3. Aubrey huff szabályai ismerkedés
  4. Itt jársz: Főoldal » Csapatsportok » Kézilabda: Litvánia ellen kezdi meg az Eb-selejtezőt a női válogatott Kézilabda: Litvánia ellen kezdi meg az Eb-selejtezőt a női válogatott Dorogi László

Litván kapusteljesítményről nem nagyon beszélhetünk eddig 1 védés. Kavaliauskaite két percig garantáltan nem lő gólt, mert Tomori fojtogatásáért kiállítják. Magyar hiba, litván lerohanás, belemenés, magyar rekontra, Kovacsics a blokkba lő.

tip- fekete társkereső oldalak

Klujber betalál, 18—13, majd magyar labdaszerzés! Janurik meg lábbal védi Ivanauskaite lövését! Aztán a következőt már nem, Kavaliauskaite itt, ott, mindenütt, most beállóban, 17—13! De legalább a litvánok is rontanak. Aztán Tomori lő egy iszonyatosan nagy gólt, gyönyörű találat! A magyar válogatott kezdi a 2. És labdaeladással. És kiállítással.